Portal nieruchomista.pl, na którym Państwo właśnie gościcie jest własnością Poznańskiego Konsorcjum Agencji Nieruchomości REAL NET sp. z o.o. Firma istnieje na rynku od 1996 roku, a jej działalność związana jest z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości.


Spółka jako podmiot gospodarczy nie uczestniczy bezpośrednio w procesie pośrednictwa  w obrocie nieruchomościami,  lecz pełni rolę  organizatora i administratora sieci wymiany ofert nieruchomista.pl – najstarszej i największej sieci wymiany ofert w Polsce.

 

Aktywność firmy skupia się na kilku  płaszczyznach :

  • organizowanie i administrowanie siecią na bazie autorskiego systemu informatycznego MLS2007,
  • prowadzenie portalu nieruchomista.pl , na którym prezentowane są  oferty członków sieci,
  • działalność szkoleniowa
  • organizacja corocznej ogólnopolskiej konferencji „Warsztaty z MLS-em”.

  

 

System MLS2007 to  system  wymiany ofert między biurami – użytkownikami sieci nieruchomista.pl.  MLS  czyli Multiple Listing Service można tłumaczyć jako system wielokrotnego oferowania. Każda oferta umieszczona w systemie jest multiplikowana – pracują przy niej wszyscy pracownicy we wszystkich biurach sieci.  MLS2007  to nowoczesny, wielofunkcyjny system on-line do obsługi biur, pracowników, klientów,  ale przede wszystkim ofert. MLS2007 to system, w którym funkcjonują wyłącznie oferty z klauzulą wyłączności czyli sprawdzone i aktualne. W sieci nieruchomista.pl , jako jedynej w Polsce , działa inspektor sieci, który kontroluje jakość opisu ofert. Wszystkie oferty z MLS2007 są widoczne dla klienta na portalu nieruchomista.pl .

 

Portal nieruchomista.pl  funkcjonuje jako fachowy i profesjonalny doradca klienta - wiarygodność ofert zapewnia podstawowa zasada, że prezentowane są na nim tylko oferty pośredników posiadające klauzulę wyłączności na podstawie zawartej umowy pośrednictwa z właścicielem nieruchomości. Dzięki tej zasadzie oferty posiadają szeroki zakres informacyjny, nie powtarzają się i są aktualne. W chwili obecnej na portalu    www.nieruchomomista.pl   prezentowane są przede wszystkim oferty z województwa wielkopolskiego i  lubuskiego.

 

 

Egzekwując wysoki poziom profesjonalizmu obsługi klienta zapewniamy naszym członkom szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń. Nasze szkolenia spełniają wymogi obowiązkowego doskonalenia zawodowego nie tylko przez pośredników w obrocie nieruchomościami, ale także rzeczoznawców majątkowych i zarządców nieruchomości.

 

Co roku wspólnie z Wielkopolskim Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami spółka organizuje  Warsztaty z MLS-em - kluczową, ogólnopolską  konferencję środowiska pośredników w obrocie nieruchomościami .

 

Patronat nad tą ważną konferencją każdorazowo obejmuje Polska Federacja Rynku Nieruchomości, a stałym punktem imprezy są cykle wykładów i seminariów prowadzonych przez najlepszych profesjonalistów z branży. Wagę tego wydarzenia doceniają liczni partnerzy i sponsorzy.