pl | en
NIERUCHOMISTA.PL | Oferty | Dom

Puszczykowo-Zaborze 360m2

cena: 2 500 000 PLN
info aktualizacja: 11-04-2017 | liczba odwiedzin: 1
Zdjęcia
Nr oferty 170/4159/ODS
Typ oferty Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości Dom
Województwo Wielkopolskie
Lokalizacja Puszczykowo-Zaborze
Powierzchnia użytkowa 360m2
Liczba pokoi 4
Liczba kondygnacji 1
Rodzaj zabudowy
Rok budowy 2004
Liczba łazienek 2
Zaawansowanie
Piwnica nie
Rodzaj ogrzewania
Telefon nie
Pokrycie dachu dachówka
Okna 1
Parking / garaż parking - nie, garaż - nie
Działka
Powierzchnia działki 2 176m2
Media
Gaz nie
Woda nie
Prąd nie
Instalacja 3-faz nie
Kanalizacja nie
zobacz szczegóły
Opis nieruchomości
Duży, efektowny, o charakterze rezydencjonalnym dom w bardzo spokojnej i zielonej części Puszczykowa.

Posesja graniczy z lasem, fragment lasu jest częścią działki. Dom jest obszerny - 360m2 - jasny, ciepły i wygodny. Wewnątrz dominuje otwarta przestrzeń z zachowanym wyraźnym podziałem na strefy funkcjonalne. Dużo światła, jasne ciepłe kolory to dominujące wrażenie odbierane po wejsciu do środka.

Na parterze: obszerny hol z efektowną klatką schodową. Z holu przejście do salonu i części jadalnej oraz do kuchni,części gospodarczej i garażu. w salonie kominek,z salonu wyjście na taras i zejście do zadbanego ogrodu. Na piętrze: 3 duże sypialnie, pokój kąpielowy, obszerny,użytkowy hol. Niewielkie skosy.

Wykończenie wnętrza jest bardzo staranne, użyto dobrych materiałów. Dom i ogród są dobrze utrzymane. Na parterze na podłodze w części pobytowej tj. salon i jadalnia jest położony wysokiej jakości dębowy parkiet. W holu, kuchni, łazience i części komunikacyjnej na podłodze jasne, w dużych rozmiarach płyty ceramiczne. Kuchnia umeblowana i wyposażona adekwatnie do całości wnętrza. W tej chwili od salonu oddziela ją ściana na wysokość ok 1,5m, tworząc rodzaj bufetu. Można to zabudowac oddzielając całkowicie salon od kuchni. Za kuchnią jest część gospodarcza i dolna łazienka. Łazienka jest wykończona w kremowych płytkach ze starannie dobraną, dobrej jakości armaturą i urządzeniami; umywalka, sedes, grzejnik, itd ....

Z tej części jest przejście do dwustanowiskowego garażu. Na piętrze na podłodze parkiet taki sam jak na parterze.Górna łazienka z wanną z hydromasażem, wyłożona jasną glazurą. Sa tu trzy sypialnie, jedna tzw" małżenska" i dwie mniejsze. Podjazd pod dom jest wykończony, wyłożony kamieniem, obsadzony dobraną roślinnością. W najbliższym sąsiedztwie tylko domy jednorodzinne, nie ma punktów usługowych, warsztatów które powodowałyby wzmożony ruch samochodowy. Dodatowy atut to fakt że jest to niewielka ślepa ulica co przyczynia się do zachowania spokoju. Puszczykowo to doceniana przez Poznaniaków miejscowość uzdrowiskowa za mikroklimat, krajobrazy, położenie, historię czyli generalnie za atmosferę.
Jest tu Muzeum i dom Arkadego Fiedlera. Jest to miejscowość na brzegu Warty otoczona przez lasy Wielkopolskiego Parku Narodowego. Jest jednoczesnie siedzibą gminy, jest tu szkoła podstawowa i gimnazjum. Jest część handlowa i usługowa, gastronomiczna na nowym Rynku. Z Poznania mozna łatwo dojechać samochodem lub korzystając z lini kolejowej i komunikacji podmiejskiej. Wszystko to sprawia że jest to doskonałe miejsce do życia !!! POLECAM
Skontaktuj się z agentem
Nieruchomości Laskowski
Nieruchomości Laskowski
60-756 Poznań, Chełmońskiego 22/2
agent prowadzący: Aleksandra Drążkiewicz
nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 701
email aleksandra@laskowski.com.pl
tel 601733979
Partnerzy: